COVID-19 : Bütün kiralık evlerimiz kiracı girişi öncesinde profesyonel bir şirket tarafından dezenfekte edilmektedir.

Telefon : 0 252 645 1414

GSM : 0 532 496 3117

Anasayfa Satılık Kiralık Arsalar Göcek SSS Hakkımızda İletişim
Hizmetlerimiz
DALAMAN HAVAALANI TRANSFER
Eğer Dalaman Havaalanını kullanarak Göcek’e gelmek istiyorsanız ulaşımınızı uygun fiyatlara en üst model araçlarla ve özel şoförlerle zamanında yapmaktayız.Bize uçuş bilgilerinizi verdiğiniz takdirde Dalaman Havaalanına ulaşmanıza müteakip sizi bekleyen profesyonel şoförlerimiz sizi en güvenli şekilde villanıza ulaştırmaktadır.
GÖCEK ARAÇ KİRALAMA
Araç Kiralama, Göcek’i ve çevresini en iyi şekilde keşfetmenizde kimseye bağlı olmadan kendi isteğiniz doğrultusunda hareket etmenizi sağlamaktır.En kaliteli arabalardan, en ekonomik araçlara hatta minibüslere kadar zengin seçenekler doğrultusunda size uygun olacağını düşündüğünüz tüm marka ve modellerde araç tahsisi yapmaktayız. Kiralamak istediğiniz aracı ister Havaalanında iste konakladığınız villa yada dairede teslim alabilirsiniz.
BAKIM - TEMİZLİK & AŞÇI
Tatilinizde hiçbir şey düşünmeden Göcek’in keyfinizi çıkartabilmeniz için, Gocekvillas profesyonel ekibiyle isteğiniz doğrultusunda aşçı, hizmetli ve temizlik hizmeti sunmaktadır. Böylece tatilinizde zaman alacak bir çok işten kurtulmuş şekilde tatilinizin keyfini çıkartabilirsiniz.

Bu hizmetlerden yararlanmak için lütfen bizimle iletişime geçiniz.
GÜNLÜK GEZİ TURLARI
Göcek ve çevresinin keyfini çıkartabilmeniz için günlük 12 adalar tekne turundan, jeep safariye, paragliding’ten kite sürfe kadar aklınıza gelebilecek her türlü gezi turunu sizin için organize edebiliriz. Göcek’te ve çevresinde yapabileceğiniz aktivitelere Göcek sayfamızdan ulaşabilirsiniz.

Anasayfa Satılık Kiralık Arsalar Özel Fırsatlar Göcek İş Ortaklarımız SSS Hakkımızda İletişim Site Haritası
© gocekvillas.com - 2012